Wygrane Zatoki i Błękitnych

O wygranej Zatoki i awansie do III ligi już informowaliśmy. Cenną wygraną 2:0 zanotowali Błękitni w Szczytnie i zapewnili sobie utrzymanie. W niższych ligachwygrały drużyny Zalewu Frombork i Relaxu Płoskinia.

W IV lidze Zatoka po pewnym i wysokim zwycięstwie 6:1 w Pasłęku przypieczętowała awans do III ligi. Dodatkowo w zaległym spotkaniu Olimpia 2004 Elbląg przegrała u siebie 0:3 z Sokołem Ostróda, a w ostatniej kolejce w najciekawszym spotkaniu MKS Korsze zremisował z Olimpią 2004 2:2. Błekitni Orneta przerwali złą passę i pewnie wygrali 2:0 w Szczytnie i już są spokojni o ligowy byt.

Komplet wyników 29 kolejki:

Polonia Pasłęk-Zatoka Braniewo 1:6, Olimpia 2004 Elbląg-MKS Korsze 2:2, Start Nidzica-Zamek Kurzętnik 3:0, Rominta Gołdap-Pisa Barczewo 2:0, MKS Szczytno-Błękitni Orneta 0:2, Płomień Ełk-Sokół Ostróda 4:3, GKS Wikielec-Błękitni Pasym 3:0, Tęcza Biskupiec-Granica Kętrzyn 1:3.

W A-klasie w derbowym spotkaniu we Fromborku miejscowy Zalew pokonał Wałszę Pieniężno 3:1, Granica Zagaje zremisowała na wyjeździe 1:1 z Pogezanią Milejewo, Piast Wilczęta przegrał u siebie z Cresovią Górowo Iławeckie 1:3, a lider Syrena Młynary pewnie 3:0 wygrała w Małdytach z Czarnymi. W pozostałych meczach 25 kolejki Huragan II Morąg przegrał z Victorią Rychliki 0:1, a Pomowiec Gronowo Elbląskie zremisował bezbramkowo z GLKS Miłakowo.

W B-klasie niespodziewanej porażki u siebie doznała Gmina Braniewo, która uległa 0:1 Sokołowi Łęcze, natomiast Relax Ploskinia kontynuuje dobrą passę i tym razem wygrał na wyjeździe 3:2 z Pogromem Aniołowo. Pozostałe wyniki 25 kolejki: Zalew Gmina Elbląg-GLKS II Miłakowo 2:1, Dąb Kadyny-LZS Knopin 3:0, Zagłada Lisów-Zalew Kamińsk 4:2, Żuraw Godkowo-Magdalenka Markusy 4:2, Pama Powodowo-Victoria II Rychliki 3:2.

op

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz