WYJAZDOWA PORAŻKA ZATOKI

W dniu 8.05.2021 r. w 27 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa 0:2 w wyjazdowym meczu zespołem MKS Polonia Lidzbark Warmiński.

Polonia w 26 kolejce wysoko pokonała 5:1 na wyjeździe Tęczę Biskupiec i mając 52 punkty zajmowała wysoką 3 lokatę w tabeli. Na tym trudnym terenie każdy punkt Zatoki byłby bezcenny. Zatoka pierwszą bramkę straciła w 17 minucie. W drugiej połowie wynik został ustalony w 89 min. Mimo kilku okazji nie udało się tym razem zdobyć bramki.

Zatoka rozpoczęła w składzie: Jan Lechowid- Sebastian Tomczuk, Kamil Graczyk, Kacper Korkliniewski, Przemysław Matelski, Oskar Rynkowski, Jakub Szpakowski, Jakub Urbański, Wojciech Kimso, Marcin Sawicki, Łukasz Wolak.

Zatoka z 45 punktami zajmuje 5 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 14-3-10 i bramek 59-52. W meczu 28 kolejki Zatoka Braniewo zagra u siebie z zespołem KKS Granica Kętrzyn w sobotę, 15.05.2021 o godz. 17. Granica w 27 kolejce grała na wyjeździe z Tęczą Biskupiec i przegrała 1:0. Dotychczas w 27 meczach zdobyła 39 punktów (bilans 11-6-10, bramki 49-43) i zajmowała 9 lokatę w tabeli.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne