WYJAZDOWA PORAŻKA ZATOKI z GRANICĄ

W dniu 14.08.2021 r. w 2 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa na wyjeździe w meczu z KKS Granica Kętrzyn 2:1.

Obie drużyny pierwszą kolejkę zakończyły w odmiennych nastrojach. Zatoka na własnym boisku uległa 0:2 Concordii Elbląg, natomiast Granica wysoko 4:0 pokonała beniaminka Polonię Iłowo i objęła miejsce lidera.

Mecz rozpoczęto minutą ciszy na cześć tragicznie zmarłego 14-letniego Ernesta Banacha, który zginął bohaterską śmiercią podczas ratowania żeglarzy. W 27 minucie Zatoka objęła prowadzenie po bramce Łukasza Wolaka i wynik 0:1 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki w 75 i 84 min. i odnieśli drugie zwycięstwo. Nienajlepszy początek sezonu w wykonaniu naszej drużyny.

Nasz zespół wyszedł w składzie: Dawid Roszkowski - Marcin Chomko, Rafał Jakimczuk, Kamil Graczyk, Bartłomiej Koczara, Piotr Lewandowski, Wojciech Kimso, Radosław Grzyb, Jakub Szpakowski, Bogdan Wieliczko, Łukasz Wolak.

Zatoka bez punktów zajmuje 15 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 0-0-2 i bramek 1-4. W meczu 3 kolejki Zatoka Braniewo zagra u siebie z silnym zespołem Polonii Lidzbark Warmiński w sobotę, 21.08.2021 o godz. 17. Polonia w 2 kolejce grała u siebie z Polonią Iłowo sensacyjnie remisując 2:2. Po 2 meczach zdobyli 1 punkt (bilans 0-1-1, bramki 3-4) i zajmuje wysoką 12 lokatę w tabeli.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz