WYJAZDOWA PORAŻKA ZATOKI z MRĄGOWIĄ

W dniu 24 października b.r. Zatoka Braniewo w ramach 15 kolejki forBET IV ligi zagrała na wyjeździe z MKS Mrągowią Mrągowo, która przed meczem zajmowała wysoką 3 pozycję w rozgrywkach. Spotkanie w związku z wprowadzonymi obostrzeniami odbywało się bez kibiców. Mecz zakończył porażką Zatoki 1:2

Zatoka zagrała w składzie: Tomasz Ptak – Wojciech Kimso, Dariusz Wieliczko, Oskar Rynkowski, Maciej Opalach (Mateusz Brzozowski), Piotr II Lewandowski (Mateusz Skubiszewski 81’), Daniel Jastrzębski, Bogdan Wieliczko, Piotr Lewandowski, Kamil Graczyk, Łukasz Wolak.

Zatoka wystąpiła w osłabionym składzie, a na mecz trener miał do dyspozycji tylko 4 rezerwowych z bramkarzem włącznie. Mimo, że gra Zatoki nie wyglądała źle, to gospodarze w 25 minucie objęli prowadzenie i utrzymali je do przerwy.  W 53 min. Mrągowia podwyższyła na 2:0, ale w 65 min. bramkę kontaktową dla Zatoki strzelił Dariusz Wieliczko. Od tego momentu Zatoka ambitnie naciskała, ale wyniku już nie zmieniła.   

Po 15 kolejkach Zatoka, która rozegrała o jeden mecz mniej, zajmuje z 24 punktami 7 pozycję. W 16 kolejce Zatoka podejmie zespół OKS Stomil II Olsztyn. Stomil II zajmuje dalekie 16 miejsce miejsce i przed niedzielnym meczem z Tęczą Biskupiecma ma 11 punktów, bilans meczów 3-2-9 i bramek 25-45.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz