WYJAZDOWA PORAŻKA ZATOKI Z OLIMPIĄ II

W dniu 31.10.2021 r. w 13 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa na wyjeździe w meczu z ZKS Olimpia II Elbląg 0:2.

Był to pojedynek „sąsiadów” w tabeli, gdyż przeciwnik przed meczem zajmował 13 pozycję w tabeli z 14 punktami (bilans meczów 4-2-6, bramek 17-22) a Zatoka z również z 14 punktami zajmowała 12 lokatę. Zatoka przystąpiła do meczu podbudowana dwoma ostatnimi zwycięstwami na własnym boisku. Mimo okazji z obu stron do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie Olimpia II swoją przewagę potwierdziła strzelając bramkę w 65 minucie, a wynik ustaliła na 2:0 w doliczonym czasie gry.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Jakub Kosowski – Daniel Jastrzębski, Rafał Jakimczuk, Dariusz Wieliczko, Marcin Chomko, Nikita Levenko, Jakub Szpakowski (Piotr Lewandowski 90’), Bogdan Wieliczko, Jakub Szymanowski, Maciej Opalach (Filip Redesiuk 74’), Łukasz Wolak.

Zatoka 13 meczach zajmuje 13 pozycję z 14 punktami (bilans 4-2-7, bramki 17-20). W następnej kolejce Zatoka podejmie zespół MKS Mrągowia Mrągowo, który zajmuje 6 miejsce (21 punktów, bilans 7-0-6, bramki 24-18). Mecz odbędzie się 6 listopada b.r. na stadionie MOS w Braniewie. W ostatniej kolejce Mrągowia zwyciężyła u siebie 2:1 z Polonią Iłowo.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne