WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO ZATOKI Z OSTATNIĄ DRUŻYNĄ

W dniu 10.04.2021 r. w 23 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo zwyciężyła w wyjazdowym meczu zespołem MKS Olimpia Olsztynek 2:1.

Inny wynik ze zdecydowanym outsiderem rozgrywek byłby sensacją, a jednak to gospodarze objęli prowadzenie w 22 min. Zatoka wyrównała w 40 min. za sprawą Kamila Graczyka. Zatoka przyzwyczaiła nas już, że walczy do końca. Po przerwie zwycięską bramkę dla Zatoki w 82 minucie zdobył Marcin Sawicki z rzutu karnego

Zatoka Braniewo rozpoczęła w składzie: Jan Lechowid - Marcin Chomko, Kamil Graczyk Kacper Korkliniewski, Przemysław Matelski, Oskar Rynkowski, Wojciech Kimso, Jakub Urbański, Jakub Szpakowski, Marcin Sawicki, Łukasz Wolak.

Dzięki zwycięstwu Zatoka utrzymała 5 miejsce w tabeli forBET IV ligi i zgromadziła do tej pory 41 punktów (bilans 13-2-7, bramki 56-44). Mecz 24 kolejki Zatoka Braniewo zagra u siebie w sobotę, 17.04.2021 o godz. 17 z MKS Korsze, która 23 kolejce uległa na wyjeździe 0:3 w meczu z Tęczą Biskupiec. Dotychczas w 23 meczach MKS Korsze zdobył 34 punkty (bilans 10-4-9, bramki 43-41) i zajmuje 6 lokatę w tabeli.