Zatoka liderem, pogrom Błękitnych

Ligi piłkarskie rozegrały kolejną kolejkę ligową. W IV lidze Zatoka po zwycięstwie w Elblągu utrzymała pozycję lidera i III liga jest na wyciągnięcie ręki. Natomiast Błękitni Orneta, po bardzo dobrym i zwycięskim meczu z Olimpią 2004, zanotowali prawdziwą klęskę na wyjeździe w Ełku.

Trudno wytłumaczyc "metamorfozę" ornecian, którzy zostali rozgromieni przez Płomień Ełk 8:1. Fakt, że granie w Boże Ciało (podobnie jak w Wielką Sobotę) ma swoją specyfikę i padają często "dziwne" wyniki, to jednak każda drużyna raczej dba o swoja markę, a tymczasem ornecianie ponieśli jedną z najwyższych klęsk w ostatnich latach. Panowie brac się do roboty i czekamy na rehabilitację w najbliższą sobotę w meczu w roli gospodarza z broniącą sie przed spadkiem Polonią Pasłęk. Mecz o godz. 16.00. Braniewska Zatoka natomiast wyjeżdża do pogromców ornecian. W sobotę zmierzy się z Płomieniem Ełk, który wyraźnie chce udowodnic na koniec rozgrywek, że także mógł zawalczyc o III ligę. U siebie Płomień ma statystykę 8-4-2 i 39:15 w bramkach. Z tego co ustaliłem to mecz zostanie rozegrany w ...Olecku i na boisku ze sztuczną trawą i podobno o długości 80 m. Byc może to decyduje, że Płomień tak dobrze tam gra, ale jak zwykle jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że Zatoka postawi trudne warunki gry i strzeli o jedną bramkę więcej od gospodarzy. Tego serdecznie życzymy i czekamy na pomyślne wiadomości. Komplet wyników 27 kolejki:

Olimpia 2004 Elbląg-Zatoka Braniewo 0:3, Płomień Ełk-Błekitnii Orneta 8:1, Rominta Gołdap-Zamek Kurzętnik 1:1, MKS Szczytno-Start Nidzica 0:1, Tęcza Biskupiec-MKS Korsze 1:5, Polonia Pasłęk-Pisa Barczewo 1:2, GKS Wikielec-Sokół Ostróda 1:1, Granica Kętrzyn-Błekitnii Pasym 2:0.

W tabeli prowadzi Zatoka 55 pkt, przed MKS Korsze 54 i Olimpią 2004 Elbląg 47 pkt.

op

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz