Zatoka rozgromiła Żuławy

Zatoka rozgromiła w meczu sparingowym Żuławy Nowy Dwór Gdański aż 8:1. W Malborku Żuławy były tylko tłem dla bardzo dobrze grającej drużyny znad Pasłęki.

Lider IV ligi nie miał litości dla drużyny z Nowego Dworu Gdańskiego. Pomimo nieobecności wielu zawodników Zatoka nie miała żadnych problemów z pokonaniem Żuław.

Bramki dla Zatoki zdobyli: 3 Łukasz Wolak, po 1- Dziwiałtowicz, Jakimczuk, Hajman, Małek, Ptaszyński. Z różnych przyczyn trener Tomasz Klimaczak nie mógł skorzystać z Cezarego Cieplińskiego, Adama Lewandowskiego, Mariusz Włodarczyka, Tomasza Sambora, Piotra Mościbrockiego, Konrada Dzwonkowskiego i Krzysztofa Masztalerza. Nie był to jednak żaden problem dla braniewian. Pomimo szczuplejszej kadry byli zdecydowanie lepsi od rywala z województwa pomorskiego.

W środę o godz. 15 Zatoka rozegra kolejny mecz sparingowy. Zmierzy się z II-ligową Olimpią Elbląg. To kolejny mecz kontrolny Zatoki, który rozegrany będzie w Malborku i to on w pełni pokaże, w jakiej formie są piłkarze Tomasza Klimczaka.

 

Aleksandra Jakimczuk

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz