Zatoka zremisowała z Olimpią

11 lutego Zatoka Braniewo zremisowała w Malborku z Olimpią Elbląg 1:1. Braniewianie będą walczyć w nadchodzącej rundzie o awans do III ligi, Elblążanie o to, aby do niej nie spaść.

Do przerwy podopieczni trenera Tomasza Klimczaka przegrywali 0:1. Bramkę dla Olimpii na początku spotkania strzelił Mykoła Dremliuk. Do remisu po przerwie doprowadził Łukasz Wolak. Był to już trzeci mecz kontrolny rozegrany przez drużynę znad Pasłęki przed rundą wiosenną.

Zatoka wystąpiła w składzie: Masztalerz (Łastówka), Michnowicz, Hajman, Dzwonkowski, Sambor, Małek (Gruszka), Jakimczuk, Wieliczko, Matelski, Dziewiałtowicz (P. Wolak), Ł. Wolak.

Kolejny mecz towarzyski Zatoka rozegra z Lechią Gdańsk ME 13 lutego o godz. 17 w Gdańsku.