ZWYCIĘSTWO ZATOKI NA INAUGURACJĘ RUNDY WIOSENNEJ

W dniu 20.03.2021 r. w 20 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo na inaugurację rundy wiosennej zdecydowanie pokonała na własnym stadionie zespół Warmii Olsztyn 3:0.

Do przerwy było 1:0 po samobójczym golu gości w 41 min. Po przerwie dwie bramki w 59 i 69 minucie strzelił Marcin Sawicki ustalając wynik na 3:0. Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo Zatoki Braniewo.

Zatoka Braniewo rozpoczęła w składzie: Jan Lechowid - Kamil Graczyk, Przemysław Matelski, Bartłomiej Koczara, Daniel Jastrzębski, Wojciech Kimso, Kacper Korkliniewski, Jakub Szpakowski, Marcin Sawicki, Łukasz Wolak, Oskar Rynkowski.

Dzięki zwycięstwu Zatoka zajmuje 5 miejsce w tabeli forBET IV ligi i zgromadziła do tej pory 34 punkty (bilans 11-1-7, bramki 49-39). Mecz 21 kolejki Zatoka Braniewo zagra w sobotę, 21.03.2021 o godz. 17 z LKS Błękitni Pasym, których mecz w 20 kolejce z Tęczą Biskupiec został odwołany. Dotychczas w 19 meczach Błękitni zdobyli 26 punktów (bilans 8-2-9, bramki 37-46) i zajmują 11 lokatę w tabeli.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne