PORAŻKA Z MAMRAMI GIŻYCKO

W dniu 17 października b.r. Zatoka Braniewo w ramach 14 kolejki forBET IV ligi podejmowała zespół Mamry Giżycko, który przed meczem zajmował wysoką 2 pozycję w rozgrywkach. Spotkanie w związku z wprowadzonymi obostrzeniami odbywało się bez kibiców. Mecz zakończył przegraną Zatoki 1:2.

Prowadzenie 8 minucie objęli przyjezdni. Zatoka przez większość pierwszej odsłony miała przewagę, ale nie przyniosła ona efektu bramkowego. W 56 minucie Mamry podwyższyły na 2:0. W 69 minucie bramkę kontaktową dla Zatoki strzelił Łukasz Wolak. Zawodnik gości w doliczonym czasie gry otrzymał czerwoną kartkę, ale wynik nie uległ zmianie.

W 15 kolejce Zatoka zagra na wyjeździe z MKS Mrągowią Mrągowo, która pokonała u siebie outsidera rozgrywek Tęczę Biskupiec 3:1. Mrągowia zajmuje 3 miejsce, ma 28 punktów, bilans meczów 9-1-4 i bramek 31-22.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne