ZWYCIĘSTWO ZATOKI

W dniu 31 października b.r. Zatoka Braniewo w ramach 16 kolejki forBET IV ligi podejmowała drużynę OKS Stomil II Olsztyn, która przed meczem zajmowała odległą 16 pozycję w rozgrywkach. Spotkanie w związku z wprowadzonymi obostrzeniami odbywało się bez kibiców. Mecz zakończył zwycięstwem Zatoki 2:1.

Do przerwy wynik był bezbramkowy. W drugiej połowie bramki dla Zatoki strzelili Marcin Śniegocki w 59 i Oskar Rynkowski w 72 minucie. W końcówce zrobiło się nerwowo, bo goście zdobyli bramkę kontaktową w 92 minucie.

Po 16 kolejkach Zatoka, która rozegrała o jeden mecz mniej, zajmuje z 27 punktami 5 pozycję. W 17 kolejce Zatoka podejmie przedostatni zespół, tj. Tęczę Biskupiec 3:1. Tęcza w 15 meczach zdobyła 9 punktów (bilans 3-0-9, bramki 15-57).

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne