WYJAZDOWA KLĘSKA ZATOKI Z OLIMPIĄ II

W dniu 15 listopada b.r. Zatoka Braniewo w ramach 18 kolejki forBET IV ligi rozpoczęła rundę rewanżową grając na wyjeździe z zespołem ZKS Olimpia II Elbląg, która mając 2 zaległe mecze zajmowała 12 pozycję w rozgrywkach. Spotkanie w związku z wprowadzonymi obostrzeniami odbywało się bez kibiców. Mecz zakończył porażką Zatoki 0:7.

Mecz był rozgrywany przy sztucznym świetle. Mimo dość wyrównanego początku to Olimpia w 38 minucie objęła prowadzenie. W 39 min. czerwoną kartkę otrzymał Kacper Korkliniewski, a już w 42 min. było 2:0 po rzucie karnym. Grając w osłabieniu Zatoka nie sprostała w drugiej połowie Olimpii tracąc kolejne bramki i ostatecznie przegrywając 0:7.

Mimo wysokiej porażki Zatoka z 30 punktami zajmuje 6 miejsce (bilans meczów 10-0-7, bramki 44-37). Przed Zatoką kolejny wyjazdowy mecz rundy rewanżowej z zespołem GSZS Delfin Rybno, który z 18 puntami zajmuje 14 miejsce (bilans meczów 5-3-10, bramki 26-45). W rundzie jesiennej Zatoka pokonało Delfin u siebie 5:2. Mecz odbędzie się w dniu 21.11.2020, a w dniu 28.11.2020 odbędzie się zaległy mecz 12 kolejki z zespołem MLKS Motor Lubawa (obecnie 4 lokata).

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne