DERBOWE ZWYCIĘSTWO ZATOKI

W dniu 1.05.2021 r. w 26 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo zwyciężyła u siebie z odwiecznym rywalem Błękitnymi Orneta 1:0.

Mecz rozpoczął się od bramki dla Zatoki, którą w 7 minucie zdobył Marcin Sawicki. Niestety czerwona kartka w drugiej połowie sprawiła, że Zatoka przez 30 minut broniła wyniku grając w „dziesiątkę”. Derby dla Zatoki!

Zatoka rozpoczęła w składzie: Jan Lechowid- Marcin Chomko, Kamil Graczyk, Bartłomiej Koczara, Przemysław Matelski, Oskar Rynkowski, Jakub Szpakowski, Jakub Urbański, Wojciech Kimso, Marcin Sawicki, Łukasz Wolak.

Zatoka z 45 punktami zajmuje 5 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 14-3-9 i bramek 59-50. W meczu 27 kolejki Zatoka Braniewo zagra na wyjeździe z zespołem MKS Polonia Lidzbark Warmiński w sobotę, 8.05.2021 o godz. 17. Polonia w 26 kolejce wysoko pokonała 5:1 na wyjeździe Tęczę Biskupiec. Dotychczas w 26 meczach zdobyli 52 punkty (bilans 16-4-6, bramki 73-35) i zajmują wysoką 3 lokatę w tabeli.