WYJAZDOWA PORAŻKA ZATOKI Z BENIAMINKIEM

W dniu 10.10.2021 r. w 10 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa na wyjeździe w meczu z GKS Polonia Iłowo 0:2.

Przeciwnik przed meczem zajmował 12 pozycję w tabeli z 10 punktami (bilans meczów 2-4-3, bramek 15-17) a Zatoka z 8 punktami zajmowała sąsiednią, 13 lokatę. Mimo mniejszego doświadczenia gospodarzy to oni wydawali się faworytem w tym meczu. Mecz odbył się na stadionie w Mławie na sztucznej murawie. Niestety w pierwszej połowie Zatoka straciła dwie bramki w 33 i 36 minucie a gra nie napawała optymizmem. W drugiej odsłonie wynik nie uległ zmianie.

Nasz zespół przystąpił do gry w składzie: Jakub Kosowski – Daniel Jastrzębski, Rafał Jakimczuk, Dariusz Wieliczko, Nikita Levenko, Oskar Rynkowski, Wojciech Kimso, Bogdan Wieliczko, Radosław Grzyb, Łukasz Wolak, Kamil Graczyk.

Zatoka 10 meczach zajmuje 13 pozycję z 8 punktami (bilans 2-2-6, bramki 8-17). W następnej kolejce Zatoka podejmie zespół LKS Błękitni Pasym, który zajmuje 15 miejsce (7 punktów, bilans 2-1-7, bramki 9-27). Mecz odbędzie się 17 października b.r. o godz. 17 na stadionie MOS w Braniewie. W ostatniej kolejce Błękitni zwyciężyli u siebie 4:2 z Błękitnymi Orneta.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne