ZWYCIĘSTWO ZATOKI W PUCHARZE POLSKI

Po serii zwycięstw w forBET IV lidze inny wynik niż zwycięstwo z KS Barkas Tolkmicko byłby sensacją. Zgodnie z oczekiwaniami nasz zespół wysoko zwyciężył 5:0. Mecz rozegrano w ramach II rundy grupy warmińsko-mazurskiej Pucharu Polski.

Przeciwnik gra w II grupie warmińsko-mazurskiej klasy okręgowej, gdzie zajmuje 14 miejsce. W sumie wynik nie mógł być inny niż zwycięstwo Zatoki. Do przerwy trzy bramki strzelił Kamil Graczyk w 15, 18 i 33 minucie. W drugiej odsłonie dwie bramki dołożył Oskar Rynkowski.

Zatoka rozpoczęła w składzie: Antoni Mućka – Bartłomiej Koczara, Piotr Lewandowski, Kacper Korkliniewski, Wojciech Kimso, Mateusz Brzozowski, Łukasz Wolak, Marcin Śniegocki, Mateusz Gruz, Piotr Lewandowski, Kamil Graczyk.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo, własne