pon. 15/7°C
wto. 11/6°C
śro. 10/5°C
czw. 5/2°C
 
 

Dołącz do nas, zostań funkcjonariuszem. Warmińsko-mazurska KAS prowadzi nabór do Służby Celno-Skarbowej.

Autor: kzs Dodany: 2021-02-24 16:14:59
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 0 Ocen: 0

 

 

                  Trwa nabór do warmińsko-mazurskiej Służby Celno-Skarbowej. 

                   Kandydaci chętni do pełnienia służby mogą składać dokumenty do 3 marca 2021 r. 

                  Na zainteresowanych czeka 20 etatów w oddziałach celnych w Gronowie
             i Grzechotkach.

 

Proces kwalifikacyjny do służby składa się z kilku etapów:

                  złożenie kwestionariusza osobowego a także innych dokumentów

                  test wiedzy

                  test sprawności fizycznej

                  test psychologiczny i kompetencyjny

                  rozmowa kwalifikacyjna

                  ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej do Służby w Służbie Celno-Skarbowej.

 

Warunki, jakie oferuje chętnym Służba Celno-Skarbowa to przede wszystkim ciekawa praca, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, korzystne warunki finansowe a także możliwość otrzymania emerytury po 25 latach służby.

 

Funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej może być osoba będąca obywatelem polskim, posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, korzystająca z pełni praw publicznych, ciesząca się nieposzlakowaną opinią, posiadająca stan zdrowia pozwalający na pełnienie służby na określonym stanowisku, nie karana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

 

Do zadań na stanowiskach, na które prowadzona jest rekrutacja należeć będzie m.in. obsługa zgłoszeń celnych, kontrola celna podróżnych, towarów i środków przewozowych, obsługa urządzeń RTG do prześwietlania bagażu, wymiar należności celnych i podatkowych, prowadzenie kontroli celno-skarbowych, wszczynanie oraz prowadzenie postępowań o przestępstwa i wykroczenia skarbowe.

 

Funkcjonariusze w zależności od posiadanego doświadczenia pełnią w oddziałach celnych służbę na różnych stanowiskach. Umożliwia to zdobycie szerokiego spektrum umiejętności praktycznych oraz wiedzy teoretycznej.  Zainteresowani mogą w trakcie pełnienia służby stać się opiekunem psa służbowego i wykonywać obowiązki służbowe z pomocą przydzielonego czworonoga. 

 

Nowo zatrudniony funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej może liczyć po przyjęciu do służby na uposażenie zasadnicze i różnego rodzaju dodatki.

Dodatkowym atutem zatrudnienia jako funkcjonariusz w Służbie Celno-Skarbowej jest dodatkowy urlop wypoczynkowy oraz możliwość nabycia praw do emerytury mundurowej.

 

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w umundurowanej formacji jaką jest Służba Celno-Skarbowa funkcjonująca w ramach Krajowej Administracji Skarbowej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dot. prowadzonego naboru, które dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS.

 

Źródło: WłasneKomentarze :

 
info
Brak komentarzy.
 
 

Dodaj komentarz:

spacer
Nick:
 
info
Podpowiedź
 


MAŁA POLIGRAFIA - USŁUGI

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie - zarejestruj się »
Logowanie
Zapamiętaj mnie

 
Dodane: 2011-10-24 13:13:09
Dodane: 2011-07-06 14:56:27
Dodane: 2021-03-08 10:36:54
Dodane: 2021-02-26 08:15:16
 
Ostatnio komentowane artykuły
Przez: Welder
Data: 2021-04-14 00:04
Przez: todarek12
Data: 2021-01-18 13:27
Przez: todarek12
Data: 2021-01-15 10:57
Przez: ja223
Data: 2021-01-06 17:38
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją