WYJAZDOWA PORAŻKA ZATOKI

W dniu 24.04.2021 r. w 21 kolejce rozgrywek forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej Zatoka Braniewo uległa 0:2 w wyjazdowym meczu zespołem GKS Pisa Barczewo.

Zajmująca 9 miejsce w tabeli Pisa w poprzedniej kolejce uległa na wyjeździe 1:2 w meczu z Tęczą Biskupiec. W pierwszej odsłonie było kilka okazji z obu stron, ale do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie mimo wyraźnej przewagi Zatoki, to gospodarze wykorzystali dwie z nielicznych sytuacji strzelając bramki w 70 i 76 minucie.

Zatoka z 42 punktami zajmuje 5 lokatę w rozgrywkach, mając bilans meczów 13-3-9 i bramek 58-50. W meczu 26 kolejki Zatoka Braniewo podejmie w „derbowym” pojedynku zespół MKS Błękitni Orneta w sobotę, 1.05.2021 o godz. 17. Błękitni w 25 kolejce grali na wyjeździe z Tęczą Biskupiec. Dotychczas w 24 meczach zdobyli 27 punktów (bilans 6-9-9, bramki 29-31) i zajmowali 13 lokatę w tabeli.

Źródło: MKS Zatoka Braniewo/ własne